Medarbetare

Vi har tekniker och säljare över hela Sverige. Hör av dig till oss idag!

Vårt team

Välj avdelning i listan för att hitta rätt medarbetare.

peter jidskog 2019 200x200

Peter Jidskog

Managing Director

+46 13-35 72 04

+46 70-820 18 40

pj@domino.se

joel haglind 19 300x300px min

Joel Haglind

Service & Technology Director

+46 13-35 72 23

joel.haglind@domino.se

mattias kullman 19 300x300px min

Mattias Kullman

Purchasing & Production Manager

+46 13-35 72 03

mattias.kullman@domino.se

helena falk 19 300x300px min

Helena Falk

Finance Manager

+46 13-35 72 02

helena.falk@domino.se

 

christoffer westrin 19 300x300px min

Christoffer Westrin

Marketing Manager

013-35 72 37

christoffer.westrin@domino.se

 

oscar jidskog 19 300x300px min

Oscar Jidskog

Key Account Manager

+46 13-35 72 06

+46 70-66 33 745

oscar.jidskog@domino.se

johan englund 19 300x300px min

Johan Englund

Key Account Manager

+46 13 35 72 07

+46 73 382 96 50

johan.englund@domino.se

diana klinar 19 300x300px min

Diana Agnetorn Klinar

Aftermarket

+46 13-35 72 31

+46 70-663 11 84

diana.klinar@domino.se

tim anderstedt 20 300x300px min

Tim Anderstedt

Tech. Support Manager

+46 13-35 72 26

tim.anderstedt@domino.se

mats herrstrom 19 300x300px min

Mats Herrström

Technician East

+46 13-35 72 12

mats.herrstrom@domino.se

abboud yachouh 200x200 min

Abboud Yachouh

Technician Mid.

+46 13-35 72 38

abboud.yachouh@domino.se

mikael bergstedt 19 2 300x300px min

Mikael Bergstedt

Technician East

+46 13-35 72 35

mikael.bergstedt@domino.se

tobias karlsson 19 300x300px min

Tobias Karlsson

Tech. Product Manager

+46 13-35 72 14

tobias.karlsson@domino.se

oskar wennermark 19 300x300px min

Oskar Wennermark

Technician East

+46 13-35 72 25

oskar.wennermark@domino.se

christian eriksson 19 300x300px min

Christian Eriksson

Technician West

+46 13-35 72 16

christian.eriksson@domino.se

florian larsson 19 300x300px min

Florian Larsson

Technician West

+46 13-35 72 11

florian.larsson@domino.se

glenn westring 19 300x300px min

Glenn Westring

Region coord.
Technician West

+46 13-35 72 21

glenn.westring@domino.se

robert andersson 200x200 min

Roberth Andersson

Technician South

+46 13-35 72 13

roberth.andersson@domino.se

dante rosenso 19 300x300px min

Dante Rosensö

Technician South

+46 13-35 72 15

dante.rosenso@domino.se

safar kourieh 20 300x300px min

Safar Kourieh

Operator Labels

+46 13-35 72 41

safar.kourieh@domino.se

gustav andersson 19 300x300px min

Gustav Andersson

Project & Software

+46 13-35 72 22

gustav.andersson@domino.se

rickard skogh 20 300x300px min

Rickard Skogh

Project Manager

+46 13 35 72 33

rickard.skogh@domino.se

timmy staaf 19 300x300px min

Timmy Staaf

Project & Software

+46 13-35 72 17

timmy.staaf@domino.se

robin erlin 19 300x300px min

Robin Erlin

Special Solutions Manager

+46 13 35 72 20

robin.erlin@domino.se

hans stjarnholm 19 300x300px min

Hans Stjernholm

Customer Solution Manager

+46 13-35 72 18

hans.stjernholm@domino.se

martin ulfsbo 19 300x300px min

Martin Ulfsbo

Warehouse Manager

+46 13-35 72 05

martin.ulfsbo@domino.se

patrik engstrom 19 300x300px min

Patrik Engström

Warehouse Admin.

+46 13-35 72 39

patrik.engstrom@domino.se